STUDIJOS 2018

STUDIJOS 2018

Parodos data

2018 vasario 8 - 10 d. Parodos darbo laikas Look

Parodos vieta

Lietuvos parodų ir kongresų centras "Litexpo", Laisvės pr. 5, Vilnius, parodų salės 1, 2, 3, 4, 5.

XVI tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda STUDIJOS 2018! 

Atsinaujinusi, išaugusi ir dar daugiau galimybių suteikianti.

Parodos moto – renkuosi pažangią Lietuvą! 2018 metai Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio metai, kuomet ypatingas dėmesys bus skiriamas visuomenės valstybinei savivokai ir pilietinei atsakomybei ugdyti. Paroda STUDIJOS kasmet sutelkia dešimtis tūkstančių moksleivių, planuojančių savo ateitį baigus mokyklą. Todėl kviečiame joje akcentuoti mokymosi ir studijų Lietuvoje svarbą, skatinti jaunimo norą kurti ir gyventi savo šalyje, ugdyti patriotizmą ir pasididžiavimą savo šalies mokslo, kultūriniais pasiekimais.

Paroda Studijos kasmet lankytojus traukia savo informacine, kūrybiška ir dinamiška aplinka. Čia sutelktas šalies mokymosi ir žinių potencialas skatina jaunus žmones domėtis studijų galimybėmis Lietuvoje, didina motyvaciją siekti išsilavinimo, moko palyginti siūlomų ateities galimybių naudą, kreipia racionaliai rinktis specialybes, moko priimti savarankiškus sprendimus, siekiant realizuoti save kaip asmenybę, dalinasi sėkmės istorijomis ir įkvėpia nebijoti netradicinių kelių, semiantis patirties ir žinių iš žinomų Lietuvos verslo, kultūros ir mokslo atstovų.

______________________

 PARODOS NAUJIENOS:

NAUJA!  1 salė Karjeros planavimo mugė „RENKUOSI PROFESIJĄ“   naujas parodos Studijos projektas. Moderniose ir atnaujintose ekspozicijų salėse, jaunimui nuo 14 metų bus pristatomas platus spektras aktualių Lietuvos darbo rinkoje profesijų. Greta interaktyvių ekspozicijų veiks ekspertų zonos, seminarų ir paskaitų erdvės.

Karjeros planavimo mugės tikslas – didinti profesinio mokslo Lietuvoje prestižą, stiprinti jaunimo mokymosi motyvaciją, pristatyti karjeros galimybes ir perspektyvas, baigus profesinę mokyklą.

Kartu su Karjeros planavimo muge pirmą kartą bus surengtas Nacionalinis profesinio meistriškumo konkursas EUROSKILLS.

NAUJA! 4 salė "BŪSIU LIETUVAI“, įkvėpta ketvirtosios pramonės revoliucijos – 2018 metais parodoje STUDIJOS  atversime atsinaujinusią erdvę – 4 salę, įkvėptą ketvirtosios pramonės revoliucijos ir poreikio jaunimui šiandien kalbėti ne apie tai kur studijuoti ar kokią profesiją rinktis, bet kokios kompetencijos ir žinios bus reikalingos jau netolimoje ateityje, norint užtikrinti Lietuvos konkurencingumą globalioje rinkoje. Todėl kviečiame verslo įmones ir mokslo organizacijas jungtis, bendradarbiauti ir daugiau nei 40 000 parodą aplankančių moksleivių kalbėti kaip mokymasis visą gyvenimą įtakos šalies ekonomiką ir raidą, kodėl gebėjimas kurti robotizacijos eroje taps svarbiausia konvertuojama verte, kokios perspektyvos atsiveria tiems, kurie geba keistis, kurti, greitai įsisavinti ir pritaikyti naujas technologijas ir yra pasiruošęs atrakint inovacijų potencialą.

  • Inovacijų alėja – sukurta Lietuvoje. Erdvė, kuri supažindina, kokios inovacijos yra sukuriamos Lietuvos mokymo įstaigose, kaip jos pritaikomos įvairiose mokslo ir verslo srityse, kaip idėjos virsta realiais rinkos produktais.
  • Renginių ir susitikimų „Būsiu Lietuvai!“ erdvė. Čia dirbantys, kuriantys ir įkvepiantys savo sričių specialistai, verslo įmonių atstovai, aukštųjų technologijų kūrėjai, mokslininkai, inovatoriai pranešimuose akcentuos aktualių profesijų pasirinkimo svarbą ir mitų apie profesinio mokymo įvaizdį, gajų visuomenėje, griovimą. Susitikimuose bus kalbama apie būtinas ateities kompetencijas; lygias galimybes; naujas verslo platformas ir galimybes, mokymąsi visą gyvenimą ir neišvengiamus pokyčius darbo rinkoje, susijusius su ketvirtosios pramonės revoliucijos atėjimu.
  • Verslo erdvė - erdvė kurioje dalyvaus aukštųjų technologijų, IT, pramonės, finansų ir kitų sričių verslo įmonės, norinčios paskatinti jaunimo susidomėjimą studijuoti ir dirbti aukštos pridėtinės vertės sektoriuose ir akcentuoti kvalifikuotų specialistų poreikį.
  • Kūrėjų erdvė, kurią pristato progresyvi jaunimą įkvepianti iniciatyva „būsiu__“. Čia savo idėjų prototipus, inovacijas, ir sukurtus produktus demonstruos Lietuvos startuoliai, mokslo ir technologijų parkai, jaunieji kūrėjai. Čia net pačios beprotiškiausios idėjos taps įgyvendinamos ir taps postūmiu jauniems žmonėms imtis iniciatyvos ir kurti patiems.

______________________

PARODOS TEMATINĖ STRUKTŪRA

5 salė – aukštasis mokslas Lietuvoje, valstybinių tarnybų institucijos, švietimo ekspertinės institucijos, verslo įmonės;

4 salė „BŪSIU LIETUVAI“, įkvėpta ketvirtosios pramonės revoliucijos – inovacijos sukurtos Lietuvos aukštojo mokslo institucijų, startuoliai, mokslo ir technologijų parkai, jaunieji kūrėjai, švietimo institucijos, verslo įmonės;

3 salė – studijos užsienyje, kalbų kursai, tarptautiniai egzaminai, Karjeros konsultavimo erdvė „Pažink save“;

2 salė - renginių erdvė Profesijos ir verslas jauniems. 

1 salė - KARJEROS PLANAVIMO MUGĖ „RENKUOSI PROFESIJĄ“, Nacionalinis profesinio meistriškumo konkursas EUROSKILLS.

Naujienos

STUDIJOS 2017 statistika

next
prev

208

Dalyviai

36 050

Lankytojai

11 283 kv. m.

Parodos plotas

201

Renginių skaičius

Organizatoriai

"Būsiu Lietuvai!" erdvės partneriai

Parodos žurnalas