ARTVILNIUS'17

ARTVILNIUS'17

Parodos data

2017 birželio 8 - 11 d. Parodos darbo laikas Look

Parodos vieta

Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“. Laisvės pr. 5, Vilnius. Parodų salės 3,4,5.

Tarptautinė šiuolaikinio meno mugė „ArtVilnius“ per aštuonerius veiklos metus išsiplėtė ir stabiliai įsitvirtino vietinėje ir užsienio meno rinkoje bei meno mylėtojų privalomų aplankyti renginių sąraše.

Didžiausias vizualiųjų menų renginys Baltijos šalyse šiemet lankytojams siūlo gausią programą: šimtai menininkų, tūkstančiai intriguojančių ir įkvepiančių kūrinių, išskirtiniai susitikimai su meno žvaigždėmis, įdomios diskusijos ir įtraukianti edukacinė programa „Tarp kūrėjų“. Tai kūrybiškiausias ir įsimintiniausias vasaros meno festivalis!

Mugės svečiai susipažins su 50 šiuolaikinio meno galerijų, menininkais iš Prancūzijos, Italijos, Danijos, Lenkijos, Latvijos, Estijos, Lietuvos, Gruzijos, Baltarusijos, Vokietijos, Ukrainos. Visą dalyvių sąrašą rasite čia: www.artvilnius.com/lt/dalyviai.

Ypatingasis mugės partneris „Lewben Group“ pristatys meno fondo „Lewben Art Foundation“ valdomą tarptautinių menininkų ekspoziciją, kurioje pasaulinio garso vardai. Projektų erdvėje lankytojai taip pat išvys Šiuolaikinio meno muziejaus MOCAK (Krokuva) projektą, didžiausio videofestivalio „Videonale“ rinktinę kūrinių kolekciją, Baltijos jaunojo menininko apdovanojimų nugalėtojo Juhano Soometso instaliaciją, garsių JAV gyvenančių ir kuriančių lietuvių menininkų Jono Meno ir Vytenio Jankūno kūrinius. Mugės metu vyks tarptautinė skulptūrų, instaliacijų ir performansų paroda „Takas“, kurioje savo kūrinius pristatys net 40 menininkų.

Edukacinė programa, bus įdomi mažiesiems ir vyresniems mugės lankytojams, nes užsiėmimų metu laukia ne tik kūrybiškos užduotys, bet galimybė išbandyti naujas dailės technikas ir susikurti savo kūrinį.

MUGĖS DARBO LAIKAS:

Birželio 8 d. (ketvirtadienis)                                          15.00–21 val.
Birželio 10 d. (penktadienis)                                          11.30–20 val.
Birželio 11 d. (šeštadienis)                                            11.30–20 val.
Birželio 12 d. (sekmadienis)                                          11.30–18 val.

Jau galite įsigyti bilietus į mugę


Organizatorius:
 Lietuvos meno galerininkų asociacija, ArtVilnius direktorė - p. Diana Stomienė

J. Basanavičiaus g. 1/13, LT-01118 Vilnius
Tel. +370 5 261 09 75, 8 640 38221

info@artvilnius.com

Daugiau apie mugę - www.artvilnius.com