BALTIJOS MAISTO IR GĖRIMŲ PARODA „BAF“

BALTIJOS MAISTO IR GĖRIMŲ PARODA „BAF“

Parodos data

2017 lapkričio 9 - 11 d.

Parodos vieta

Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr.5, Vilnius, Parodų salė 1.

Svarbus verslo įvykis ir maisto kultūros šventė, skatinantis naujų produktų į rinką įvedimą ir aukštesnės maisto ir gėrimų vartojimo kultūros puoselėjimą.

Unikali rinkodaros priemonė, leidžianti vienu metu pažadinti visus pojūčius – matyti, užuosti, girdėti, ragauti, liesti, gaminti ir taip patirti neišdildomus įspūdžius. Kurianti prekinio ženklo legendą ir tvirtą draugystę tarp vartotojo ir gamintojo/tiekėjo, skatinanti vartotojo poreikį aukštesnei maisto produktų ir gėrimų kokybei ir naujų produktų įvedimą į rinką.

Aiški parodos tematika. Parodoje išimtinai pristatomi tik maisto produktai, gėrimai bei pakavimo medžiagos ir priemonės. Net 70 proc. dalyvių kasmet renkasi Baltijos maisto ir gėrimų parodą BAF savo rinkodaros tikslų pasiekimui. 50 proc. dalyvių rekomenduotų šią parodą kaip efektyvią rinkodaros priemonę savo draugams ir kolegoms.

Tarptautinė verslo aplinka – užsienio dalyviai sudaro daugiau nei 30 proc. bendro dalyvių skaičiaus. Kasmet parodoje dalyvauja jungtiniai užsienio šalių stendai, kuriuose prisistatančios įmonės siekia sudominti savo produkcija ir užmegzti kontaktus su Lietuvos bei kaimyninių šalių rinka.

Interaktyvus parodos formatas – galimybė ne tik degustuoti ir stebėti maisto gaminimą, bet ir gaminti patiems. Salėje suprojektuotos ir įrengtos specialios erdvės kulinariniams pasirodymams, konkursams, edukaciniams renginiams, seminarams, verslo susitikimams ir poilsiui.

BAF 2016 statistika

next
prev

7

Užsienio šalys

26

Dalyviai iš užsienio

80

Dalyvių skaičius

16.700

Lankytojų skaičius

2.900 kv.m.

Parodos plotas