BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS 2017

BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS 2017

Parodos data

2017 spalio 5 - 8 d.

Parodos vieta

Lietuvos parodų ir kongresų centras Litexpo, Laisvės pr.5, parodų salės 3,4,5.

Paroda, kuri jau trečią dešimtmetį sėkmingai kuria ryšius tarp baldų dizaino, gamybos, verslo ir vienintelė taip išsamiai pristato lietuviško dizaino industriją.
Kasmet paroda suburia baldų gamintojus ir pardavėjus, baldų dizaino, interjero kūrėjus, architektus, projektuotojus bei galutinius vartotojus, besidominančius naujovėmis baldų rinkoje.

TRYS pagrindinės parodos temos: BALDAI, INTERJERAS, DIZAINAS.

BALDAI
Parodos dalis, pristatanti naujausias įvairios paskirties baldų kolekcijas.


INTERJERAS
Parodos dalis, skirta pademonstruoti baldų ir interjero derinimo galimybes, naujausias interjero kūrimo tendencijas,
sprendimus, apšvietimo galimybes, sienų, grindų dangas, namų tekstilės, vonios kambario ir kitas apdailos medžiagas, interjero detales ir puošmenas.


DIZAINAS
Parodos dalis, skirta lietuviško dizaino pristatymui, baldų kūrėjų ir gamintojų bendradarbiavimui skatinti.
Dizaino galerija tradiciškai pristatys perspektyviausių jaunųjų dizainerių darbus, skatins rinktis lietuvišką produkciją kvies diskutuoti apie dizaino svarbą.  Specialiai įrengtose erdvėse planuojami susitikimai su pasauliniais dizaino autoritetais bei pripažintais Lietuvos dizaineriais, pokalbiai ir diskusijos dizaino temomis.

 

Antrą kartą parodoje rengiama architektams ir dizaineriams skirta atskira erdvė “ARCHZONA”, kurioje garsiausių interjero elementų (apšvietimo, santechnikos, apdailos medžiagų ir kt.) gamintojų atstovai specialistams pristatys savo naujienas.
Spalio 5,6 dienomis šalia ekspozicijų bus įrengtos erdvės bendravimui, eksponuojamos parodos, skaitomi dalykiniai pranešimai.
Renginys vyks dvi dienas salėje nr.1.

 

PARODOS BALDAI‘2016 STATISTIKA

  • Parodos plotas 10.843 m2
  • 156 dalyvių
  • 24 000 lankytojų / Specialistai – baldų gamintojai, technologai, baldų bei interjero prekių salonų atstovai, prekybininkai; Kūrėjai – architektai, dizaineriai, projektuotojai;   Galutiniai vartotojai

 

Tuo pačiu metu 4-oje salėje vyks B2B paroda Baldų pramonei.  Baldinės medžiagos, įrengimai ir technologijos.

Skirta pademonstruoti specialistams medienos pramonės ir baldų gamybos technologinį progresą ir inovacijas, medžiagų ir furnitūros įvairovę bei galimybes, medžio apdirbimo ir baldų gamybos stakles, įrankius, įrengimus ir konstrukcijas, skatinti tarptautinį bendradarbiavimą ir partnerytę tarp gamintojų, perdirbėjų, įrengimų, technologijų tiekėjų ir prekybininkų, baldų pramonės įmonių.

Parodos renginiai

Spalio 5 d.
10:00 - 14:00
Eksporto konferencija baldų pramonės specialistams
Vieta: 5.3 konferencijų salė