IŠMANI LIETUVA 2017

IŠMANI LIETUVA 2017

Parodos data

2017 spalio 27 - 28 d. Parodos darbo laikas Look

Parodos vieta

Lietuvos parodų ir kongresų centras Litexpo, Laisvės pr. 5, Vilnius. Parodų salė 5.

Antrą kartą rengiama paroda "Išmani Lietuva" yra viena iš projekto IŠMANI LIETUVA'2017 dalių. Projektą inicijuoja "Verslo žinios", jo tikslas - pristatyti visuomenei Lietuvoje vykstančius pažangius ir šiuolaikiškus pokyčius, papasakoti apie Lietuvą, kaip modernią, pažangią ir išmanią valstybę. Projektas atspindi keturias kryptis: Išmani visuomenė /Išmanūs sprendimai/ Inovatyvus verslas /Išmanus mokslas.

Paroda „Išmani Lietuva 2017“ kvies lankytojus atrasti ir gyvai patirti išmanius produktus ir paslaugas tiek versle, tiek kasdieniame gyvenime. Parodos formatas – interaktyvus renginys, apjungiantis verslą, turinį ir pramogas. Parodos lankytojai - miestiečiai, besidomintys ir sekantys technologijų tendencijas ir naujienas, tobulinantis savo skaitmeninius įgūdžius. Praėjusiais metais parodoje dalyvavo ir išmanius produktus bei paslaugas pristatė 50 įmonių, parodą ir konferenciją "50 kelių į sėkmę" aplankė virš 4000 žmonių (didžioji jų dalis - besimokantis jaunimas).

Pagrindinės parodos teminės grupės: Inovatyvus verslas (startuoliai, e-prekyba, e-paslaugos, e-bankininkystė, e-savitarna) Išmanūs namai. Išmani medicina. Mobilus internetas. Išmanios pramogos ir laisvalaikis. Išmanūs daiktai. Išmanus mokslas.


Kitos projekto IŠMANI LIETUVA dalys:

Konferencijoje verslui „Komandos DNR“ savo sričių lyderiai, įmonių vadovai dalinsis patirtimi ir sėkmingais projektais.

Konferencija „Verslo alchemija“ skirta verslo ir mokslo atstovų diskusijoms.

Susitikimų ciklas visuomenei „50 kelių į sėkmę“ papildys kartu vyksiančios parodos turinį. Išgirsite didžiausius Lietuvos talentus, pasiekusius įspūdingų rezultatų įvairiose srityse (versle, sporte, kultūroje, moksle).
O su kuo norėtumėte susitikti šiemet? Siūlykite savo pranešėjus ČIA 

Daugiau informacijos apie parodą ir projektą

2016 M. STATISTIKA

next
prev

50

Dalyvių

4 000

Lankytojų

2880 kv.m.

Bendras parodos plotas

Organizatoriai

PARTNERIAI